جانم؟ این جمله کلیشه ایه؟
فکر نمی کنید که شاید هنوز آدم هایی هستن که به این جمله ها عمل نکردن و واسه همینه که همیشه داره این جملات تکرار میشه؟
بذارید رک بهتون بگم ، اگه صبور نباشید اتفاق مثبتی در زندگیتون نمیوفته.
اگه تازه یه کسب و کاری رو راه انداختید و منتظرید تو همون ماه اول سود داشته باشید ، خودتونو خسته نکنید . این اتفاق حتی در کشور هایی که کسب در آمد در اونجا نسبت به ایران آسون تر هست هم اتفاق نمیوفته.
اگه هفته دیگه عروسی دعوت هستید و طی یک هفته می خواید ۱۰ کیلو کم کنید ، باید بگم که اسکی بازی رو یخ واسه یه تازه کار ، خیلی آسون تر از کاریه که شما می خواید انجام بدید. یا اگه بدون آمادگی وارد رینگ کشتی کج بشید کم تر از این آسیب به بدنتون می رسونید .
نمیشه توقع داشت کاری که به صورت منطقی حداقل پنج سال طول می کشه تا درش به هدف برسید ، یه ماهه و یه ساله شما رو به هدفتون برسونن.
پیش خودتون چی فکر کردین ؟ خونتون از بقیه رنگین تره ؟
همه آدم های موفق به موقع اش صبور بودن. همه آدم های موفق زمان مورد نیاز واسه رسیدن به یه هدف رو سپری کردن .
نمی خوام بگم شکایتی نکردن یا با مسائل سختی رو به رو نشدن . چون این دروغ محض هست . رسیدن به هر هدفی سختی های خودشو داره . شکست خوردن و دوباره بلند شدن داره. هر کی غیر از این بگه دروغ گفته .
تو شبکه های اجتماعی که می گردیم همه می گن بیا ما با این دوره بهت یاد می دیم که چطوری به آسونی پولدار شی.
یکی نیست بگه قربونت برم ، اگه پولدار شدن به این آسونیا بود که تو نیازی به پول این دوره ای که برگزار کردی نداشتی.
یا مثلاً از یه آقایی که مثلاً انگیزشی یاد می داد شنیدم که می گفت : من شکی تو وجودم نیست … اصلا تاحالا شکست نخوردم . اگه باورت این باشه که شکست می خوری حتماً شکست می خوری .
قربونت برم مباحث رو اشتباه یاد نده.
تا شکست نباشه پیروزی معنایی نداره . تا شکست نخوری پیروزی در کار نیست. قربونت برم مردمو با این ذهنیت وارد دنیای واقعی نکن چون اگه با این ذهنیت شکست بخورن دیگه هرگز نمی تونن از جا بلند شن.
دوستان عزیزی که دارید این مطلب رو می خونید . تو شبکه های اجتماعی به هرکسی اعتماد نکنید
تو سخنرانان و بلاگر های انگیزشی بهتربنشونو انتخاب کنید ، یا حداقل اون هایی رو انتخاب کنید که به نظرتون حرفشون منطقی میاد.
هر روز تماشا کردن یا خوندن مطالب کسی که انگیزه بهتون بده نیاز زندگی هر کسی هست . اما وای به روزی که با حرف های غیر منطقی بعضی هاشون باور های شما ساخته بشه و وقتی بفهمید حرف هاشون عملی نمیشه باور های شما فرو بریزه .
اون موقع این شما هستید که ضرر می کنید . این شما هستید که از جا نمی تونید بلند بشید. این شما هستید که به حرف هیچ بلاگر و سخنران انگیزشی اعتماد نمی کنید و حتی از بهترین ها استفاده نمی کنید.
ملاک بهترین بودن یه سخنران انگیزشی تعداد حضاری که تماشا می کنندش نیست. ملاک بهترین بودن یه بلاگر انگیزشی تعداد فالور ها و اعضای کانالش و بازدید های سایتش نیست.
ملاکش منطقی بودن و گفته هاشه.
امیدوارم همیشه موفق باشید

راستی دوستان اینم پیج اینستاگرام من هست اگر خواستید برای دیدن مطالب بیشتر بهش مراجعه کنید