بله خیلی محکم و در کمال خوشحالی می گم که من بی دین هستم . من به هیچ دینی اعتقاد ندارم و از این بابت خوشحالم. چون نه از روی ترس از خدا بلکه به خاطر انسانیت و وجدان سعی می کنم انسان خوبی باشم.
من قدیما مسلمون بودم . مگه کسی جرأت داشت جلوی من از پیامبر ها و اسلام بد بگه !

هر چند با حجاب و این حرف ها مشکل داشتم .

بعد ها در دانشگاه با افرادی دوست شدم که ذهنیتم رو راجع به حجاب تغییر دادن . چون تو قرآن خوندم که باید حجاب رعایت کنم پس من هم محجبه شدم . اونم سفت و سخت. یه چادری که نصف صورتش زیر روسری های خفه کننده داشت منفجر می شد.
یه مدت گذشت و در تلگرام با فردی آشنا شدم که باعث شد چشمانم باز بشه . درباره دین حرف هایی می زد که برام خوشایند نبود و بی خودی گارد می گرفتم ولی دفاع منطقی نداشتم که از دینم بکنم.
اطلاعاتی هم نداشتم که بخوام دفاع کنم .
اون از من خواست که منابع دینی رو مطالعه کنم تا حداقل بتونم در برابرش از خودم دفاع کنم . منم با کمال میل قبول کردم .

رک بگم می خواستم حالشو بگیرم ( البته ضمن عذر خواهی از اون دوست عزیز)

قرآن ، تاریخ طبری ، نهج‌البلاغه . وقتی مطالعه شون کردم دیدم دین من بدترین دینی هست که وجود داشته و داره . دین من جایی برای دفاع نذاشته بود . به نحو عجیب و غریبی درش به زن ها ظلم شده بود.

با حیله و نیرنگ راه به ایران پیدا کرده بود .

از اونجایی که قبل از من این مسئله دغدغه برادر بزرگم شده بود وقتی متوجه شد دارم درباره این دین تحقیق می کنم خوشحال شد و بهم کمک کرد تا درباره دین های دیگه هم تحقیق کنم.

خیلی زود متوجه شدم که هر دینی که اومده برای منفعت خودش اومده . هر دینی که اومده حرف های قشنگ برای خام کردن مردم زده و بعد طبق خواسته خودش قانون تعیین کرده.

این دین ها دین هایی نیستن که از جانب خدا اومده باشن . این افراد افرادی شایسته تر از بقیه نیستن . می دونیم که همه انسان ها با هم برابرند.
فقط در دوران خودشون باهوش تر از بقیه بودن. اطلاعات بیشتری نسبت به بقیه داشتن و می دونستن که انسان خدا جوست و کسی که خودشو فرستاده خدا بدونه می تونه رو بقیه کنترل داشته باشه . می تونه قدرت رو به دست بگیره.
وقتی نگاه می کنیم می بینیم که تمام این مثلاً فرستادگان خدا در دوران خودشون رهبر و پادشاه و خلیفه بودن و جنگ هاشون هم سر همین مسئله بوده. همه این افراد پیروان خودشونو داشتن.
در این پست دلم می خواد از اون افراد که منو در این زمینه همراهی کردن تشکر کنم. و از شما هم بخوام چشماتون رو باز کنید.