شما انسان تأثیر گذاری هستید . چون روی زندگی هر کسی که می شناسید اثر گذاشتید . حتی اگه یه بار اونو ملاقات کرده باشید . اما بزرگترین تأثیرتون در زندگی خودتونه . می گید نه ؟ ادامه مطلبو بخونید .

تأثیر از بدو تولد

تولد شما تأثیر گذار بوده . از همون لحظه اول روی جهان تأثیر گذار بودید. درست خوندید ؛ گفتم روی جهان .

وقتی شما به دنیا اومدین ، پدرتون مسئولیت پذیر تر شد و بیشتر کار کرد . فقط برای اینکه بتونه نیاز های اولیه زندگی شما رو تأمین کنه . حتی گاهی اضافه کاری هم کرد و حقوق بیشتری دریافت کرد . این کارش باعث شد که رئیسش سود بیشتری ببره . جناب رئیس با این سود بیشتر تونست رفاه بیشتری برای خانواده اش فراهم کنه . خانواده آقای رئیس ، به خاطر این رفاه بیشتر با آقای رئیس مهربان تر شدن ، کم تر دعوا کردن ، کمتر از هم دلخور شدن . رئیس هم تحت تأثیر این رفتار مهربانانه ، با کارکنانش در محیط کار مهربان تر شد . این مهربانی به کارکنان هم انتقال پیدا کرد و اون ها هم با خانواده شون …

اگه بخوام ادامه بدم تا ابد باید اثر به دنیا آمدنتون رو توضیح بدم ، البته اگه عمرم کفاف بده . اما همینقدر بدونید که همه این کار ها رو شما انجام دادید . فقط و فقط با به دنیا اومدنتون .

 

تأثیر روی روابط اجتماعی

کافیه شما یه بار یه نصیحتی به دوستتون کرده باشید ، تا  درست یا نادرست در زندگی اون تأثیر بذارید.

کافیه فردی رو خوشحال کنید تا تأثیرش رو نتنها در زندگی اون بلکه در زندگی اطرافیانش هم گذاشته باشید .

کافیه از بقال محل خرید کرده باشید تا پول شما تأثیرش رو – هر چند کوچیک – روی زندگی اون گذاشته باشه .

کافیه تو خیابون از کسی آدرس بپرسید تا زمانی که از زندگی اون می گیرید ، روی زندگیش اثر بذاره .

اصلاً کافیه به یه نفر لبخند بزنید ، تا در کل اون روز حس خوبی داشته باشه و این حس خوب رو به دیگران انتقال بده .

می بینید . هر چند کوچیک اما تأثیر گذارید . به قول یه بزرگی ، اگه شما به دنیا نمی اومدید جهان اینطور که الان هست نبود .

روی زندگی خود تأثیر بگذارید

این زندگی شماست . شما قهرمان فیلم زندگی خودتون هستید . قرار نیست ناجی یا قربانی باشید . قراره با ثأثیر گذاری هاتون زندگی رو هم به کام خودتون و هم دیگران شیرین کنید . قراره با رفتار درست و مؤثر زندگی خودتون رو بهتر کنید و بهترین تأثیر رو در جهان خودتون داشته باشید . سعی کنید در کنار صلح و دوستی با دیگران زندگی خودتون رو هم سر و سامون بدین .

شما در دنیای اطراف خوتون مؤثرید ، اما مؤثر ترین شخص در زندگی خودتون هستید . پس،  از این ثأثیر در جهت رشد و پیشرفت خودتون و البته کمک به دیگران استفاده کنبد .

البته همه اینا به باور شما به خودتون بستگی داره . باور کنید که تأثیر گذارید و اون وقت جزء تأثیر گذار ترین ها خواهید بود .