یه مدت بود که به دلیل تنبلی و بی برنامه بودن کلا ورزش رو کنار گذاشته بودم . اما الان یه مدته که شروع کردمش .
درسته مثل قدیما هر روز نیست ، اما ۴ روز در هفته هم واسه شروعِ بعد از یه توقف طولانی بد نیست .
دلم واسه بوی گند عرق بعد از ورزشم تنگ شده بود . جانم ؟ نکنه عرق شما بوی ادکلن chichi می ده . نه ، من حتی اگه ادکلن هم به خودم بزنم و بعد ورزش کنم بوی عرق بدنم تغییر نمی کنه ، تازه با ترکیبش با ادکلن بدتر هم میشه . مطمئنم شما هم همینطورید ، بی خود خودتونو گول نزنید ، عرق همیشه بوی بدی می ده.
خب از بوی گند که خارج بشیم ، انرژی که داره ورزش کردن بهم می ده رو دوست دارم .

خب بریم سر اصل مطلب

از یه نفر خواستم انگیزه ای واسه ورزش کردن بهم بده. گفت : خیلی چاقی .
خب شنیدنش برام طبیعی ، چون خودم خوب می دونستم . پس انگیزه لازم بهم داده نشد . تا اینکه یه سریال دیدم «دختران گل فروش» البته اسم اصلیش « پلاک ۳۰۹ » هست . بله یکی از سریال های ترکی که تماشا کردمش . اگه منو بشناسید می دونید که چقدر منتقد سریال های ترکیه ای هستم ، اما این یکی رو چون کمدی بود و من ارزش زیادی برای کمدی قائل هستم ، تماشا کردم.
تو اون سریال یه دختر چاق بود که صرفا به خاطر چاقی و پرخوریش بهش بی احترامی می شد . در لحظه یاد خودم افتادم. من ورزش نمی کردم ، پر خور شده بودم چاق شده بودم . درسته چاقیم اندازه اون نبود ولی اندازه اون دخترهای خوش اندام کناریش هم نبودم .
یه لحظه فکر کردم اگه بخوام با همین فرمون پیش برم قطعاً به اندازه همین دختر چاق می شم . هر چند دختره شکم مصنوعی گذاشته بود ؛ اما من واقعیش رو تجربه می کردم .
پیش خودم فکر کردم چی می شد من به خوش اندامی اون دخترهای دیگه در این سریال بودم . بعد زود به خودم تشر زدم که : « دختر … با حلوا حلوا گفتن که دهن شیرین نمی شه… اینطور که تو پیش می ری تبدیل به اون دختر چاق می شی… اون خوش اندام ها به اندازه می خورد و ورزش هم می کنن»
و این بهترین انگیزه برای من بود . همون روز رفتم دو اپ ورزشی دانلود کردم و دوباره یه اپلیکیشن برای کنترل کالری بدنم . ( برای اون هایی که نمی دونن ، باید بگم که من قبلاً هم اپی برای کنترل کالری نصب کرده بودم و با کنترل کالری و ورزش به اندازه مناسبی لاغر و خوش اندام شده بودم )
شما هم همین امروز به این فکر کنید که …

چی می تونه انگیزه لازم برای ورزش کردن رو بهتون بده .